Přihlásit se
tel: 604 723 728
info@detska-lehatka.cz
Kategorie

Fusaky, rukávníky

Široká nabídka fusaků do všech typů kočárků. Zateplené fusaky pro zimní období, tenčí pro jaro a podzim, lehké fusaky pro použití v létě. Pro náročné máme k dispozici Merino fusaky z ovčí vlny, či biobavlny. 

Fusaky do kočárků

Fusaky do kočárků jsou vybaveny pěti-bodovými bezpečnostními pásy, pro maximální bezpečnost. K dispozici jsou také rukávníky na kočárky, nebo deky do kočárků.
Vyberte si nejlepší fusak do kočárku

Cestování v kočárku by pro dítě mělo být maximálně pohodlné. Fusaky umožňují skvělou tepelnou izolaci a jsou měkkou podložkou, na které se dítěti bude příjemně ležet. Co je důležité při výběru správného fusaku? To se dozvíte v článku.

Výběr podle typu kočárku

Každý kočárek je jiný. Různé rozměry, speciální zapínání a podobně. Proto při výběru dejte velký důraz na to, jaký typ kočárku vlastníte a zda je možné do něj vybraný fusak umístit tak, aby správně plnil svoji funkci.

Fusak podle ročního období

Existují lehké fusaky, které se používají v letních měsících. Jsou jednoduché, pohodlné, ale zároveň je kladen velký důraz na prodyšnost. Zimní fusaky jsou oproti tomu pěkně teplé a jejich funkcí je co největší udržení tepla. Jsou příjemně měkoučké a chrání dítě před nevlídným mrazem. V nabídce jsou i nepromokavé fusaky, které jsou ideální do podzimních nebo jarních měsíců a zabrání vniknutí vody a promoknutí dítěte.

Kvalitní materiál

Velmi kvalitní fusaky vhodné do zimních měsíců jsou vyrobeny z kvalitní Merino ovčí vlny a zajišťují naprostou teplotu a příjemnou pohodu. Dále jsou vhodné fusaky vyrobené z biobavlny. Velký výběr umožňuje vybrat si i barvu, která se bude hodit ke kočárku nebo ke zbytku vybavení vašeho miminka.

Fusaky do autosedačky

Pokud nechcete předělávat fusak z kočárku do autosedačky, vyrábí se i speciální typy fusaků- autobagy, které si můžete nechat v autosedačce. Opět jsou velmi vhodné hlavně v zimních měsících, kdy zajistí dostatečné teplo a pohodlí během jízdy v autě.


Kontakty: email: info@detska-lehatka.cz, telefon: 604 723 728, bankovní účet: 22554477/2010 (Fio banka), IČO: 87544989, DIČ: CZ8408075544