Přihlásit se
tel: 604 723 728
info@detska-lehatka.cz
Kategorie

Rukávníky na kočárky

Rukávníky na kočárek jsou praktickým doplňkem, který ochrání ruce před chladem i deštěm. V zimním období je nutné každou chvíli otírat miminkům nos a s rukavicemi je to velmi obtížné - po několikerém sundání a nandání rukavic dáte rukavice do kapes a raději mrznete. Rukávník na kočárek tomuto zabrání - ruce máte v teple, ale bez rukavic. Rukávníky jsou dosti velké a vhodné i pro kočárky s brzdou i pro tatínky, kteří mají velké ruce. Vrchní vrstva je z nepromokavé plášťoviny, vnitřní vrstva z bavlněného kojeneckého plyše a uvnitř jsou zateplené oteplovacím rounem značky Valtherm. Rukávníky na kočárky je možné prát v pračce na 30°C. Vyrobeno v ČR.
K čemu jsou dobré rukávníky na kočárky?

Viděli jste v nabídce potřeb pro miminka rukávníky na kočárky a nevíte co to je a k čemu slouží? Proč je dobré si je pořídit se dozvíte v tomto článku.

Ochrana před chladem a deštěm

Hlavním důvodem, proč si pořídit rukávníky na kočárek, je ochrana rukou před chladným nebo deštivým počasím. Vaše ruce tak budou chráněné i při procházkách nebo cestování při nepříliš příznivém počasí. Díky rukávníkům nenastydnete a budete se moci naplno starat o své dítě.

Skvělá náhrada rukavic

Děti věčně něco potřebují. Ať už se jedná o to, že chtějí napít, najíst nebo utřít nos nebo pusu. Svlékat si při každé takové příležitosti rukavice je opravdu otravné a zbytečné zdlouhavé. Ve výsledku byste rukavice nenosili vůbec a to by mohlo vést k nebezpečnému oslabení organismu a nastydnutí. Využijte proto výhody rukávníků a dopřejte svým rukám teplo.

Nepromokavé a měkké

Rukávníky jsou pohodlné a neuvěřitelně měkoučké. Vrchní vrstva je z nepromokavého materiálu, který ochrání vaše ruce před deštěm nebo tajícím sněhem. Uvnitř je příjemný bavlněný kojenecký plyš, který udrží teplo a vaše ruce budou v naprostém pohodlí. Se vším tím pohodlím zároveň nepřijdete o pohotovost v případě, že budete potřebovat použít ruce s maximální hmatovou schopností tak, jak to v klasických rukavicích není možné.

Vhodné i pro tatínky

Rukávníky jsou vyráběny ve velikosti, do kterých se bez problémů vejdou větší ruce tatínků, kteří se aktivně podílí na péči o dítě a vozí kočárek i za nepříznivého počasí.


Kontakty: email: info@detska-lehatka.cz, telefon: 604 723 728, bankovní účet: 22554477/2010 (Fio banka), IČO: 87544989, DIČ: CZ8408075544